• Call Us:+609-7481512

  • Time:Sun-Wed : 08.00-17.00 | Thu : 08.00-15.30

A- A A+


Sunday Syaaban 4 1441
Sunday March 29 2020

ZAKAT

Collection

ASNAF

Help

DAKWAH

Islamiah

BAITULMAL

& Project

WAKAF

Cash

REPORTS

& Statistic
ONLINE ZAKAT PAYMENT
  • Pembayar boleh membuat pembayaran zakat atas talian menggunakan kaedah FPX/JomPAY dan Kredit Kad/MIGS-Visa & Master Kad
BAYAR  ZAKAT  ANDA
TENDER / QUOTATION
VACANCY
GOLD & SILVER RATE
ZAKAT NISAB RATE
FITRAH ZAKAT RATE
Mon Mar 16 01:48:30 +0000 2020

See this Instagram video by @sinarplus https://t.co/UAVbiytupL
Tue Jan 21 05:34:14 +0000 2020

https://t.co/yrTW9M6Guu
Tue Jan 21 05:32:48 +0000 2020

https://t.co/XIbwiDAUDG
Mon Jan 20 00:51:37 +0000 2020

https://t.co/T2COitgqcO
Mon Jan 20 00:49:25 +0000 2020

Makluman: Sistem, Applikasi Online dan Portal Rasmi MAIK tidak dapat diakses pada 20/01/2020 bermula jam 12.30 tgha… https://t.co/MmoJUAKoGB
Sun Jan 19 01:39:33 +0000 2020

https://t.co/mPVe1aZ1qk
Sun Jan 19 01:39:22 +0000 2020

https://t.co/5Jr7qP0vV4
Sat Jan 18 00:35:37 +0000 2020

https://t.co/F0iV4e1WCR
Wed Jan 15 05:34:47 +0000 2020

https://t.co/UT43JwAPZL
Wed Jan 01 07:35:27 +0000 2020

https://t.co/q2pvJxlfma
Tue Mar 31 @10:00AM - 03:00PM
Promosi Van Zakat Bergerak MAIK - SUK
Mon Mar 30 @10:00AM - 03:00PM
Promosi Van Zakat Bergerak MAIK - Wisma

E-SERVICE APPLICATION

e-Zakat Payment
Waqaf Tunai
Semakan Bantuan One Off
IPT Online
Semakan Bantuan IPT
e-Pendidikan
Kalkulator Zakat
Penyata Zakat
Taksiran Fidyah
Perbankan Internet
katelog perpustakaan islam
e-takmir
Penyata Sewaan Gudang
Cetakan Invois Sewaan Gudang
eSemak Tauliah
Dana Awam Baitulmal
English @ Masjid

DOWNLOAD

Articles/ Forms/ Documents

GALLERY

Multimedia

MANUAL

User Manual

E-ADUAN

Let us know

FEEDBACK

Our Service

E-PENYERTAAN

Join our vote

DATASET

Open Data
WHAT IS YOUR OPINION ABOUT OUR OFFICAL PORTAL INTERFACE?
WHAT IS YOUR OPINION ABOUT OUR ONLINE SERVICES?

GET UP LATEST INFORMATION FROM US

My Goverment
SUK Kelantan
INTAN
SPA
Jabatan Kemajuan Islam Malaysia
JAWHAR
KKMM
Multimedia Super Coridor Malaysia
MDEC
MAMPU
JAHEIK
YIK

CONTACT US

Telephone : +609-7481512

Free-Tol : 1-800-88-6060

Faks: +609-7485512

Email: maik [at] e-maik [dot] my

Follow Us:

COUNTER VISITOR

Today137
Yesterday2692
This Week15762
This Month58665
All841857

X

MENU