• Call Us:+609-7481512

  • Time:Sun-Wed : 08.00-17.00 | Thu : 08.00-15.30

A- A A+
faq divider lokasi divider aduan divider peta""


Selasa Jamadil Akhir 5 1442
Selasa Januari 19 2021

E-DIARI

PROGRAM & AKTIVITI MAJLIS AGAMA ISLAM & ADAT ISTIADAT MELAYU KELANTAN

E-DIARI

March,
2019
March 2019
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
24 25 26 27 28 1 Friday, 1 March 2019 2 Saturday, 2 March 2019
3 Sunday, 3 March 2019 4 Monday, 4 March 2019 5 Tuesday, 5 March 2019 6 Wednesday, 6 March 2019 7 Thursday, 7 March 2019 8 Friday, 8 March 2019 9 Saturday, 9 March 2019
10 Sunday, 10 March 2019 11 Monday, 11 March 2019 12 Tuesday, 12 March 2019 13 Wednesday, 13 March 2019 14 Thursday, 14 March 2019 15 Friday, 15 March 2019 16 Saturday, 16 March 2019
17 Sunday, 17 March 2019 18 Monday, 18 March 2019 19 Tuesday, 19 March 2019 20 Wednesday, 20 March 2019 21 Thursday, 21 March 2019 22 Friday, 22 March 2019 23 Saturday, 23 March 2019
24 Sunday, 24 March 2019 25 Monday, 25 March 2019 26 Tuesday, 26 March 2019 27 Wednesday, 27 March 2019 28 Thursday, 28 March 2019 29 Friday, 29 March 2019 30 Saturday, 30 March 2019
31 Sunday, 31 March 2019 1 2 3 4 5 6

HUBUNGI KAMI

Talian : +609-7481512

Bebas-Tol : 1-800-88-6060

Faks: +609-7485512

Emel: maik [at] e-maik [dot] my

Ikuti Kami:

 

BILANGAN PENGUNJUNG

Hari Ini1547
Kelmarin2620
Minggu Ini4167
Bulan Ini50119
Keseluruhan1705594

X